Featured model: Charlize Theron

Reklam Yönetimi


Klasik reklamcılık yerine dijital reklamcılık!

 

Reklam bir kurumun olmazsa olmazıdır. Yaptığınız işin niteliği ve niceliği ne olursa olsun, bazen öne çıkarmak istediğiniz bir kampanya ya da projenizi, bazen sadece firma imajınızı korumak adına müşteri potansiyelinizin zihnini tazelemeniz gerekir.

Konvansiyonel reklam teknikleri ciddi bütçeler gerektirebilir ve tam olarak denetlenemez ve geri dönüşleri analiz edilemez olabilmektedir. Tam bu noktada çağın gerektirdiği dinamikleri içinde barındıran "Google Reklamları" devreye girer.Google Reklamları ne gibi avanjlar sağlar?

 

Daha fazla ve tam olarak hedeflediğiniz kitleye dönük potansiteyel müşteri çekersiniz.

Reklamlarınızı istediğiniz şehir, bölge veya ülkede yayınlama opsiyonuna sahip olursunuz.

Haftanın istediğiniz günü, istediğiniz saati reklamınızı yayınlama imkanına sahip olursunuz. Örneğin sadece geceleri ya da sabahın belli saatlerine kadar sunduğunuz hizmetlerinizi tam olarak o anda yayınlar ve doğrudan ihtiyacınıza uygun müşteri kitlesini yakalarsınız.

İstediğiniz bütçeyle başlayabilirsiniz. Kelime başına para öder ve sadece kelimelerin tıklanma oranınca bütçelendirilirsiniz.

 

İstenmeyen tıklanmaları tespit eden Google robotları sayesinde, amaçsız tıklamaların iadesini kolaylıkla geri alabilirsiniz.

İstediğiniz zaman reklamı duraklatır ve arzu ettiğinizde yeniden yayına sokabilirsiniz.

Ve en önemlisi; reklamlarınızın analiz raporlarını inceleyerek müşteri geri dönüşlerine dair bilgi edinebilirsiniz.


Nasıl Google Reklamı Verebilirim?

 Google Reklamlarını optimize etmek, uygun şekilde yapılandırmak (kelime seçimi, kategorilendirme vb.) çok önemlidir. Ödediğiniz paranın tam karşılığını alabilmek için algoritmalara ve reklam jargonuna hakim olmak mutlaktır. Siz değerli müşterilerimiz için onca uğraş verici analizleri yapar ve oluşturduğunuz reklam bütçesinin tam karşılığını almanızı sağlarız. Reklam oluşturmak için mutlaka bizimle iletişime geçin.