Featured model: Charlize Theron

Kurumsal Aylık Bilgisayar Bakım AnlaşmasıNSC BİLGİSAYAR AYLIK KURUMSAL BİLGİSAYAR VE YAZICI BAKIM ANLAŞMASI

5'ten fazla bilgisayarı olan işletmelerin bilgisayarlarının düzenli olarak bakımını kapsar.Böylelikle 1 ay boyunca tek bir fiyat üzerinden bilgisayar problemleri giderilir. Aylık bakım anlaşması yapılan firmalar uzaktan yardım ve telefon desteği hizmetinden ücretsiz faydalanabilirler.Aylık Kurumsal Bakım Anlaşmasına kurumunuzda kullandığınız yazıcılar da dahildir.

Bilgisayar başına ücret 50 TL

Minimum 5 bilgisayar olması gerekir.

Kullanılan yedek parça ve sarf malzeme servis ücretine dahil değildir.

Servis ücreti ilçelere göre farklılık gösterebilir.

Uzaktan yardım ve telefon desteği ücretsizdir.

Servis hizmetimiz şu an için İstanbul Avrupa yakasında verilmektedir.

Fiyatlara KDV dahil değildir.
Çok kısa bir sürede NSC Bilgisayar Servisi olarak yüzlerce müşterimize hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız. Bize bu gururu yaşattığınız için sizlere çok teşekkür ederiz. NSC Bilgisayar Yerinde Bilgisayar Servisi hizmetimiz müşterilerimiz tarafından çok beğenildi ve takdir edildi. Genelde Bilgisayar Teknik Servis firmaları bilgisayarınızı kendilerine getirmenizi isterler. Biz sorun yaşayan müşterilerimizin ayağına gittik ve sorunlarını çok kısa bir sürede çözdük. Bilgisayar Tamiri konusunda iddalıyız. Bizi tercih eden yüzlerce müşterimizin de bunun kanıtı olduğunu düşünüyoruz.

Eğer sizde Bilgisayar Servisi arıyorsanız size hizmet etmekten gurur duyarız. Sizde hemen 0539 786 18 20 ve ya 0212 598 60 69 numaralı telefonlardan bizi arayın en kısa sürede gelip sorununuzu yerinizde çözelim.