DOMAIN + HOSTINGEn son teknolojiyle donatılmış sunucularımız Yurtdışı ve Yurtiçi (İstanbul) merkezlerinde sürekli olarak 365 gün 24 saat hizmet vermektedir. Sunucularımız Türkiye'de doğrudan TTNET omurga bağlantısı üzerinde yüksek bant genişliği ve erişim hızı sağlamaktadır.

Sistemimizdeki tüm sunucular internet servis sağlayıcıları için özel olarak tasarlanmış olup, yüksek performans ve güvenilirlikleri ile birleşik yönetim ve gözetim sistemlerine sahiptir.

Alan adları İnternet üzerinde bulunan bilgisayar veya web sitelerinin adresini belirlemek için kullanılan IP (İnternet Protokol) numarasını tanımlayan isimlerdir. 

İnternet kullanıcıları, bilgisayar veya web sitelerine sayısal adreslerini bilmelerine gerek kalmadan alan adı aracılığılıyla ulaşabilirler. Örneğin, bir kullanıcı www.alanadiniz.com adresine tıkladığı zaman, web siteninizin bağlı olduğu IP (İnternet Protokol) adresine yönlenecektir.

Alan Adları, uluslararası platformda gTLD (generic Top Level Domain) olarak adlandırılan com, org, net, edu, mil, k12, şeklindeki 7 alan ile, ISO-3166 standardına göre oluşturulan, ccTLD (Contury Code Top Level Domain) olarak adlandırılan ülke koduna (tr, uk, us, vb..)göre belirlenir. En çok kullanılan alan adı uzantıları com, net ve org'dur.