Featured model: Charlize Theron

İkitelli Güvenlik Kamera Servisi | 0212 598 60 69


NSC Bilgisayar ve Güvenlik olarak İstanbul İkitelli Bölgesinde Güvenlik kamera kurulum ve bakım onarım hizmetleri vermekteyiz.Kamera ve Alarm Sistemleri ile ilgili sorunlarınıza aynı gün içinde çözüm buluyor ve memnuniyetinizi sağlamak için çalışıyoruz.
 
İkitelli bölgesinde kamera sistemleri konusunda her türlü güvenlik kamerası kurulumlarını ve tadilatlarını konusunda uzman ekiplerimizle yapıyoruz.
İkitelli  güvenlik kamera sistemleri konusunda binanıza,apartmanınıza ev ve iş yerlerinize teklif vermek için lütfen bizleri arayınız.Burada bulunan servis numaralarımızdan bize ulaşabilir ve istendiği taktirde İkitelli bölgesine aynı gün keşif için gelip teklifimizi sunabiliriz.İkitelli bölgesinde her türlü güvenlik kamera sistemi arızalarınız aynı gün çözüm bulunur. NSC Bilgisayar ve Güvenlik olarak İkitellide size bir telefon kadar yakınız. 0539 786 18 20 - 0212 598 60 69
 
NSC Bilgisayar ve Güvenlik gezici teknik servis olarak İkitelli güvenlik kamera sistemlerinde bilgisayarlar üzerinde kayıt sistemlerini tavsiye etmiyoruz.bu şekilde yapılan kamera sistemlerinde bilgisayarınız 24 saat çalışması gerekmektedir.bu size aşırı enerji kaybı ve riskler doğuracaktır.En basit elektrikler gidip geldiğinde kayıt sisteminiz duracaktır.Bu yuzden güvenlik kamera sistemlerinde size en uygun olacak dvr kayıt cihazları ile tekliflerimizi sunmaktayız.